Jdi na obsah Jdi na menu
 


nové dveře, vstup na čip

Rodiče mi nemusí psát e- mail, stačí, když mi zítra sdělíte, zda je zájem o zasílání SMS o vašem odchodu a příchodu do školy.

Přesto se pokusím všem oficiální e-mail paní ředitelky odeslat.

 

 

Vážení rodiče studentů Gymnázia Čakovice,

 

dostali jsme zajímavou nabídku, která by zjednodušila našim studentům vstup do školy a odchod z ní.

Studenti by si pomocí čipu mohli otevřít dveře a vstoupit do budovy i v době, kdy je škola zavřená -  např. při pozdním příchodu, při příchodu od lékaře. Po "načipování" by byli automaticky zapsáni v elektronické třídní knize jako přítomní.

Zároveň je možné si u této společnosti objednat velmi zajímavou službu, která stojí 15 Kč měsíčně/150 Kč ročně. Vám rodičům může přijít SMS nebo e-mail, že Vaše dítě dorazilo do školy, či že ze školy právě odchází. Domnívám se, že za  klid a pocit bezpečí by to za těch 15 Kč měsíčně stálo.

Čipovací zařízení je možné spárovat s ISIC kartou, pokud ji student vlastní. Pokud ji nevlastní, zakoupí si na dobu studia čip v ceně 100 Kč - při ukončení studia vrátí čip škole a dostane zpět 100 Kč.

Pročtěte si prosím níže přiložený e-mail, případně navštivte stránky www.skolabezpecne.cz. Tam můžete najít další informace o celém projektu.

Prosím Vás, abyste třídním svých děti - na e-mail, z něhož Vám tato zpráva přišla - dali vědět, zda byste měli zájem o informační službu z čipů.

Nabídka je nyní aktuální, proto potřebujeme znát Vaši odpověď co nejdříve. Zvládnete to do státního svátku 28. října?